Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2.0 SmartBuy GIG акустикалық жүйесі, 20 Вт, МДФ корпусы, 220 В
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды жиілік | 20000 Гц |
| Корпус материалы | Ағаш |
| Минималды жиілік | 100 Гц |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы дыбыс қуаты | 20 Вт |
| қуат алу түрі | USB порты |
| Акустика форматы | Стерео |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.2 кг |
| Биіктігі | 260 мм |
| Тереңдігі | 140 мм |
| Ені | 260 мм |
- Бағасы: 12 600,84 ₸







