Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Оптикалық сымсыз тінтуір
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Биіктігі | 35 мм |
| Ұзындығы | 100 мм |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 1000 dpi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Тышқан |
| Түсі | Қара |
| Ені | 55 мм |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Тінтуір | |
| тінтуірдің құрылысы | Классикалық |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тінтуір түймелерінің саны | 3 + дөңгелек-түйме |
| Қолданылу радиусы | 10 метрге дейін |
- Бағасы: 4 750,48 ₸



