Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2.0 Bluetooth акустикалық жүйесі
MP3, FM-радио
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды жиілік | 20000 Гц |
| Минималды жиілік | 180 Гц |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы дыбыс қуаты | 28 Вт |
| қуат алу түрі | USB порты |
| Акустика форматы | Стерео |
| Корпустың түсі | Көк |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2 кг |
| Биіктігі | 273 мм |
| Тереңдігі | 117 мм |
| Ені | 117 мм |
- Бағасы: 24 032,84 ₸







