Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2.0 Bluetooth акустикалық жүйесі
MP3, FM-радио, баспа
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды жиілік | 16000 Гц |
| Минималды жиілік | 80 Гц |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы дыбыс қуаты | 20 Вт |
| қуат алу түрі | USB порты |
| Акустика форматы | Стерео |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Биіктігі | 134 мм |
| Тереңдігі | 134 мм |
| Ені | 326 мм |
- Бағасы: 21 152,81 ₸








