Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акустикалық жүйе 2.0
динамиктер 76 мм, USB флеш
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды жиілік | 20000 Гц |
| Минималды жиілік | 150 Гц |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы дыбыс қуаты | 6 Вт |
| қуат алу түрі | USB порты |
| Акустика форматы | Стерео |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Биіктігі | 84 мм |
| Тереңдігі | 62 мм |
| Ені | 144 мм |
- Бағасы: 4 030 ₸








