Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
2.1 Bluetooth акустикалық жүйесі
Жарықдиодты-жарықтандыру
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды жиілік | 18000 Гц |
| Минималды жиілік | 300 Гц |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы дыбыс қуаты | 12 Вт |
| қуат алу түрі | USB порты |
| Акустика форматы | Стерео |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.9 кг |
| Биіктігі | 78 мм |
| Тереңдігі | 70 мм |
| Ені | 100 мм |
- Бағасы: 10 650 ₸







