Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Акустикалық жүйе 2.0
қуаты 40 Вт, Bluetooth, FM/MP3, LED
корпус материалы: ағаш (МДФ)
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Максималды жиілік | 20000 Гц |
| Минималды жиілік | 80 Гц |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы дыбыс қуаты | 30 Вт |
| Акустика форматы | Стерео |
| Корпустың түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.6 кг |
| Биіктігі | 170 мм |
| Тереңдігі | 145 мм |
| Ені | 233 мм |
- Бағасы: 30 029,84 ₸










