Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
- Сезімтал оптикалық сенсор курсордың нақты орналасуын қамтамасыз етеді
- Оңай орнату, жұмыс істеу үшін қосымша драйверлер қажет емес
- Тінтуірдің оптикалық сенсоры кез келген дерлік бетте жұмыс істеуге мүмкіндік береді
- Қуат көзі: бір ААА батареялары
- Auto On/off: қуатты автоматты түрде өшіру технологиясы ("қосу/өшіру" батырмасының болуын талап етпейді)
- Наноқабылдағыш: ықшам сигнал қабылдағышы, оны тасымалдау кезінде де, жоғалуынан немесе зақымдануынан қорықпай компьютер портына қосулы қалдыруға болады, себебі ол компьютер корпусынан бірнеше миллиметрге ғана шығып тұрады
- Әрекет ету диапазоны: 10 м дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 89 г |
| Биіктігі | 38 мм |
| Ұзындығы | 102 мм |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 1600 dpi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Тышқан |
| Түсі | Күрең |
| Ені | 66 мм |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Тінтуір | |
| тінтуірдің құрылысы | Классикалық |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тінтуір түймелерінің саны | 3 + дөңгелек-түйме |
| Қолданылу радиусы | 10 метрге дейін |
- Бағасы: 2 952,89 ₸


