Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SmartBuy ONE 344CAG сымсыз тінтуір. Үйге және кеңсеге арналған стильді сымсыз тінтуір.
Симметриялы пішінінің арқасында құрылғы алақанға ыңғайлы орналасады және кез келген қолмен басқаруға жарамды.
Оптикалық сенсор тінтуірдің кез келген беттерде сенімді жұмыс істеуін және курсордың дәл орналасуын қамтамасыз етеді. Орнату оңай, жұмыс істеу үшін қосымша драйверлер қажет емес.
- Батареялар қажет емес! Литий-ионды аккумулятор орнатылған.
- Зарядтау USB-порт кабелінің көмегімен жүзеге асырылады (офистік режимде пайдалану кезінде зарядтау жиілігі 2 аптада 1 реттен сирек; толық зарядтау 30 минут ішінде жүзеге асырылады).
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 60 г |
| Биіктігі | 30 мм |
| Ұзындығы | 90 мм |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 1600 dpi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Тышқан |
| Түсі | Ақ |
| Ені | 60 мм |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Тінтуір | |
| тінтуірдің құрылысы | Классикалық |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тінтуір түймелерінің саны | 3 + дөңгелек-түйме |
| Қолданылу радиусы | 10 метрге дейін |
- Бағасы: 3 998,57 ₸







