Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Модель ықшам корпуста жасалған және жақсы тактильді кері байланысы бар төмен профильді пернелері бар толық орналасуы бар.
Fn пернесі арқылы іске қосылатын қосымша түймелер медиа ойнатқыштың функцияларына және интернет қосымшаларына жылдам қол жеткізуге арналған.
Бекітілген еңкею бұрышы жұмыс кезінде қолдың табиғи орналасуына ықпал етеді. Пернетақта компьютердің USB портына қосылады және драйверлерді орнатуды қажет етпейді.
Кабельдің ұзындығы: 1,47 метр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Құрылғыны қосу | Сымды |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| Түсі | Қара |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Ұзындығы | 138 мм |
| Ені | 437 мм |
| Биіктігі | 22 мм |
| Салмақ | 465 г |
| Жағдайы | Жаңа |
| қызметі | ДК және ноутбук үшін |
| Пернетақта | |
| Пернетақта құрылымы | Классикалық |
| Пернетақта түрі | Мембраналық |
| Сандық блоктың болуы | Иә |
| Пернетақта пернелерінің саны | 104 |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Кабель ұзындығы | 1.47 м |
| Орналасуы | Ағылшын |
| Пернетақталар үшін: Қосылу түрі | Сымды |
| Пернетақтаның сандық торы | Цифрлы блокпен |
- Бағасы: бастап3 413,87 ₸








