Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Үйге және кеңсеге арналған сымсыз оптикалық тінтуір.
Тартымды және эргономикалық дизайн құрылғымен жұмыс істеуді ыңғайлы ғана емес, сонымен қатар жағымды етеді. Ауыстырылатын ажыратымдылығы 800-ден 1600 нүкте/дюймге дейінгі оптикалық сенсор әртүрлі қолданбаларда және кез келген дерлік беттерде сенімді өнімділікті қамтамасыз етеді. Кеңейтілген әрекет ету радиусы компьютерден ыңғайлы қашықтықта орналасуға мүмкіндік береді.
Қуат көзі ретінде бір АА батареясы пайдаланылады. Жұмысты бастамас бұрын USB қабылдағышты компьютерге жалғап, тінтуірді қосу жеткілікті, драйверлерді орнату қажет емес.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Биіктігі | 32 мм |
| Ұзындығы | 108 мм |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 1600 dpi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Тышқан |
| Түсі | Алтын |
| Ені | 70 мм |
| қызметі | Ноутбук үшін |
| Тінтуір | |
| тінтуірдің құрылысы | Классикалық |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Тінтуір түймелерінің саны | 5 + дөңгелек-түйме |
| Қолданылу радиусы | 10 метрге дейін |
- Бағасы: 2 909,62 ₸




