Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Smartbuy RUSH 706 сымсыз ойын тінтуірі
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Smartbuy |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Салмақ | 150 г |
| Биіктігі | 38 мм |
| Ұзындығы | 121 мм |
| Қосылу интерфейсі | USB |
| Құрылғыны қосу | Сымсыз |
| Оптикалық сенсордың ажыратымдылығы | 2400 dpi |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | Тышқан |
| Түсі | Қара |
| Ені | 72 мм |
| Тінтуір | |
| Тінтуір пернелерінің саны | 6 |
| тінтуірдің құрылысы | Ойын |
| Тышқан түрі | Оптикалық жарықдиодты |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Қолданылу радиусы | 30 метрге дейін |
- Бағасы: бастап7 867,31 ₸







